Виставка «Натхненні Пінзелем у Годовиці», Національний музей

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького радий повідомити про новий виставковий проєкт «Натхненні Пінзелем у Годовиці», відкриття якого відбудеться 10 лютого в головній будівлі НМЛ (проспект Свободи, 20) о 16:00.
Експозиція презентує живописні та скульптурні роботи, створені на художніх пленерах, що відбулися у серпні 2021 та жовтні 2022 року в межах культурно-мистецького проєкту «Під Зорею Пінзеля».
До нього долучились 35 відомих українських митців та мисткинь: Анатолій Криволап, Любомир Медвідь, Михайло Демцю, Петро Сипняк, Микола Андрущенко, Віктор Сидоренко, Роман Опалинський, Оксана Андрущенко, Тарас Откович, Василь Бажай, Микола Ступінський, Микола Молчан та інші.
Метою пленеру та виставки є привернення уваги суспільства до унікальної пам’ятки архітектури – храму Всіх Святих у селі Годовиці на Львівщині, який потребує консервації та реставрації. Пластичну оздобу костелу ХVIII століття виконав Йоган Георгій Пінзель – майстер барокової скульптури, актуалізацією творчості якого займається ГО «Артстудія Івони Лобан».
Текст: Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького